Breitling New Life Challenger Series Watch

Breitling przeprojektował całą serię zegarków Colt, aby ożywić istotę historycznych prototypów: prosty i łatwy w obsłudze zegarek wojskowy o wyjątkowych osiągach. Breitling Challenger (Colt) urodził się w latach 80. Podobnie jak flagowe modele Breitling, takie jak Navitimer i Chronomat, został pierwotnie zaprojektowany i wyprodukowany dla wojska. Wytrzymały, wydajny, przejrzysty i łatwy do odczytania, stał się najbardziej dostępnym modelem podstawowym dla Breitling.

Dzisiaj seria zdecydowanie powraca z nowym wyglądem, w pełni interpretując wszystkie ważne funkcje, które sprawiły, że był to wielki sukces. Duża ramka ze szczotkowanym satyną jest wygrawerowana na znacznikach godzin i ozdobiona czterema kultowymi wskaźnikami Breitlinga, które nie tylko zapewniają najlepszą kontrolę obrotu, ale także skutecznie chronią dwustronny szafirowy kryształ z powłoką przeciwodblaskową. Solidna polerowana obudowa ze stali nierdzewnej jest wodoodporna do 200 metrów (660 stóp), z dużą wkręcaną koroną ze wzmocnioną ochroną.

Tarcza jest dostępna w kolorze czarnym, niebieskim lub srebrnym i jest ozdobiona delikatnymi i szczegółowymi okrągłymi znacznikami godzin, trójwymiarowymi znacznikami godzin i dużymi wskazówkami, a wszystkie są pokryte powłoką świetlną, dzięki czemu tarcza jest bardziej żywa i czytelna. Opcjonalna bransoleta ze stali nierdzewnej szczotkowanej satyną, pasek gumowy lub pasek ze skóry wołowej. Nowa seria Challenger obejmuje cztery zegarki: jeden o średnicy 44 mm, wyposażony w wysokowydajny, samonakręcający się mechanizm mechaniczny, z certyfikatem szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium astronomicznego (COSC) reprezentującym najwyższy poziom dokładności i niezawodności; dwa wyposażone w więcej niż zwykły kwarc Mechanizm Breitling SuperQuartz ™ jest ponad dziesięciokrotnie bardziej precyzyjny: jeden to zegarek z chronografem, drugi to damski zegarek o mniejszej średnicy i opcjonalna diamentowa ramka.

Breitling Challenger Chronograph (ColtChronograph)

Breitling Challenger Chronograph (ColtChronograph) jest wyposażony w mechanizm SuperQuartz ™, który jest ponad dziesięciokrotnie dokładniejszy niż zwykłe mechanizmy kwarcowe, i dziedziczy cechy prototypowego zegarka wojskowego, który jest wyjątkowo trwały, doskonały w działaniu i czytelny. Jednokierunkowa obrotowa ramka jest grawerowana znacznikami godzin i ozdobiona czterema wskaźnikami ramki Breitling, aby zapewnić najlepszą manewrowość obrotową. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej jest wodoodporna do 200 metrów (660 stóp), a jej dopracowane wykończenie kontrastuje ze szczotkowaną satyną ramką i bransoletą.

Breitling Challenger CotAutomatic

Zegarek ColtAutomatic firmy Breitling Challenger ma prosty i mocny styl, który doskonale pokazuje urok prototypowego zegarka – zegarka specjalnie zaprojektowanego i wyprodukowanego dla wojska. Satynowa ramka ozdobiona jest czterema charakterystycznymi ramkami Breitlinga, które nie tylko zapewniają najlepszą kontrolę obrotu, ale także skutecznie chronią dwustronny szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną. Tarcze w kolorze czarnym, niebieskim lub srebrnym są szczegółowo dopracowane dzięki wyszukanym okrągłym znacznikom godzin. Obudowa z polerowanej stali nierdzewnej ma wodoodporność 200 metrów (660 stóp), dużą wkręcaną koronę ze wzmocnioną ochroną oraz samonakręcający się mechanizm mechaniczny certyfikowany przez Szwajcarskie Obserwatorium (COSC).

Breitling Challenger Quartz

Obudowa z polerowanej stali nierdzewnej Breitling Challenger Quartz (ColtQuartz) jest wyposażona w szczotkowaną satynę ramkę i jest wyposażona w kwarcowe mechanizmy Breitling SuperQuartz ™ wyprodukowane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii elektronicznej. . Czarna, niebieska lub srebrna tarcza jest ozdobiona dużymi wskazówkami i znacznikami godzin pokrytymi świetlistą powłoką, która jest wyjątkowo czytelna. Obudowa jest solidna i niezawodna, z wkręcaną koroną i grubym dwustronnym szafirowym szkiełkiem antyodblaskowym, który jest wodoodporny do 200 metrów (660 stóp).

Zegarek damski Breitling Challenger (ColtLady)

Zegarek damski Breitling Challenger (ColtLady) został specjalnie zaprojektowany dla kobiet, łącząc w sobie dynamikę i elegancję, osobowość i wydajność oraz niepowtarzalny urok. Obudowa o średnicy 33 mm jest wodoszczelna do 200 metrów (660 stóp), a jej dopracowane wykończenie kontrastuje ostro z matową szczotkowaną ramką i bransoletą. Tarcze w kolorze czarnym, niebieskim lub srebrnym są szczegółowo dopracowane dzięki wyszukanym okrągłym znacznikom godzin. Wyposażony w mechanizm SuperQuartz ™, który jest ponad dziesięć razy dokładniejszy niż zwykły mechanizm kwarcowy. Opcjonalna diamentowa ramka dodaje kobiecości kobiecości.

Nowa moc skokowa wprowadza młody i odważny, dynamiczny i zwycięski styl do serii Challenger. (Watch / Picture Watch House Xiao Sen)