Budowanie Nienagannego Zegarka Kolekcja Villeret Blancpaina

Od lat 80. seria Villeret Blancpaina doskonale odziedziczyła tradycyjną esencję marki. Klasyczny urok nigdy się nie kończy. W 2010 roku Blancpain ogłosił, że zmieni styl i wizerunek serii Villeret, a dziewięć nowych modeli będzie wprowadzanych jeden po drugim.
   Oprócz klasycznych zegarków kieszonkowych dostępne są także 8-dniowe złożone zegarki z rezerwą mocy z fazami księżyca i funkcjami chronografu w pełnym kalendarzu, które po raz kolejny są zszokowane technologią i mądrością nieba. Po trzydziestu latach okrągły wzór podwójnej ramki, cyfry rzymskie i powściągliwa elegancka estetyka stały się nieśmiertelną legendą serii Blancpain Villeret. Te klasyczne elementy projektu doskonale odzwierciedlą się w nowej pracy z 2010 roku, nie tylko zmieniając interpretację stylu Villeret, ale także wprowadzając innowacyjny ruch badawczo-rozwojowy Blancpain w celu stworzenia nienagannych zegarków.
   Sztandarowy model nowej serii Villeret z 2010 roku nie jest pełno-kalendarzowym zegarkiem zysków i strat z fazy księżyca. Technologia z kalendarzem fazy księżyca jest zawsze najlepszym wyrazem charakterystycznego kunsztu serii Villeret. Specjalny wbudowany automatyczny ruch BLANCPAIN (częstotliwość wibracji koła wyważającego: 28800 razy / godzinę) specjalnie wyposażony w skalę antymagnetyczną i 2 sprężyny główne w celu zapewnienia 72 godzin rezerwy mocy. Seria Villeret jest złożona i precyzyjna, podobnie jak wieczny zegarek z kalendarzem. Metoda regulacji jest nowatorska i nie trzeba się martwić o ruch tego ruchu. Aby ułatwić regulację, BLANCPAIN wyposażył ją również w nowe opatentowane urządzenie regulacji umieszczone pod występami. W rezultacie boki zegarka są prostsze i odświeżające. Jednocześnie użytkownik nie potrzebuje profesjonalnych narzędzi i musi jedynie delikatnie dotknąć opuszki palca, aby zakończyć proces regulacji.
   Pod względem wyświetlania daty zegarek odziedziczył starożytną tradycję zegarmistrzowską z XVIII wieku, używając niebieskich stalowych dłoni węża na tarczy. Zgodnie z tradycją, z wyjątkiem wskazania czasu, pozostałe wskazówki na tarczy są reprezentowane przez niebieskiego stalowego węża, aby zidentyfikować różne funkcje wskazań. Ten zegarek jest dostępny w dwóch materiałach: różowego złota i platyny z emaliowaną tarczą.