Chcesz Kupić Iwc I Poczekaj Minutę

Portugalska seria IWC zawsze była wyborem wybieranym przez wielu przyjaciół zegarków. Portugalska seria zegarków jest najwspanialszym zegarkiem wśród modeli IWC. Projekt jest stosunkowo prosty i wygląda bardzo dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, wybór portugalskiej serii to nic innego jak dwa modele, im mniejszy budżet na zakup portugalskiego czasu, tym wyższy budżet na zakup portugalskiej „siedmiodniowej sieci”.

Niebieska pinezka charakterystyczna dla licznika portugalskiego (model: IW371446)

    Jako podstawowy model portugalskiej serii, krajowa cena publiczna portugalskiego modelu w całości ze stali wynosi 56 300 RMB, plus pewne zniżki, jest to model łatwy do uruchomienia. Tutaj chciałbym powiedzieć wielu przyjaciołom, którzy planują w tym roku kupić portugalski licznik, równie dobrze mogą poczekać. Istnieje duża możliwość, że portugalski licznik wprowadzi kompleksową aktualizację ruchu w przyszłym roku.
   Znajomi znający IWC wiedzą, że od dawna ruchy własnej produkcji IWC nigdy nie były wykorzystywane w podstawowych modelach wejściowych, takich jak liczniki portugalskie, liczniki much, znaki itp. Outsourcingowe ruchy ETA, własne ruchy produkcyjne są używane w Da Fei, portugalskim VII i wyższych modelach.

Portugalski chronograf „150. rocznica” wydanie specjalne (model: IW371601)

   W tym roku IWC wprowadziło edycję specjalną portugalskiego chronografu „150. rocznica”. Chociaż jest to edycja limitowana z okazji „150. rocznicy” IWC, osobiście uważam, że ten zegarek Konfiguracja powinna być konfiguracją zaktualizowanego licznika portugalskiego. Rzućmy okiem.

   Pod względem wyglądu portugalski miernik zawsze używał obudowy 40,9 mm o grubości 12,6 mm. W tym portugalskim zegarku specjalnym „150. rocznica” zastosowano kopertę 41 mm o grubości 13,1 mm. Niewielka zmiana wielkości obudowy. Pogrubienie powinno być ruchem własnym i przezroczystym dnem. Wprowadzono pewne odpowiednie zmiany.

   Mechanizm własnej produkcji 69355 IWC zastosowany w portugalskim wydaniu zegarka specjalnego „150. rocznica” oparty jest na 69000 własnej produkcji wprowadzonej przez IWC w 2016 r. Ten ruch wykorzystuje funkcję pojedynczego kalendarza i chronografu z trzema oczami. W przeciwieństwie do poprzedniego chronografu krzywkowego ETA 7750, model 69000 wykorzystuje chronograf z kołem kolumnowym i różni się od chronografu z tarczą 7750 i małej tarczy z sekundnikiem. , Dokonując zmiany pozycji, przesunąłem małe drugie pokrętło do pozycji na godzinie 6.

   Ze względu na zastosowanie odwracania możemy zobaczyć na rysunku, że komponenty rozrządu ruchu 69000 znajdują się z tyłu mechanizmu, który jest łatwiejszy do demontażu niż 7750. Niezależny zestaw modułów zastosowany w kalendarzu jest bardzo wygodny do konserwacji i naprawy, a ruch 69000 jest smarowany Olej może być automatycznie uzupełniany przez maszynę, co zmniejsza błąd ręcznego tankowania. Rezerwa mocy jest także o 2 godziny dłuższa niż 7750.

Inżynierowie W 125 i inżynierowie produkcji wykorzystują 69000 ruchów

    Model 69000 wykorzystuje najbardziej reprezentatywnego dzięcioła IWC, uzwojenie Pellatona, ale różni się od ruchów innych modeli IWC od średniej do wyższej klasy. W końcu ten ruch jest ruchem wejściowym IWC, więc jest to prosta wersja dzięcioła Uzwojenie zamiast części ceramicznych zastosowano części mosiężne przed modernizacją. Istnieją dwie wersje kalibru 69000 przed 69355. Jedna to 69370, która jest stosowana w serii W 125 Engineer ograniczonej do 750 sztuk. Drugi to 69375, stosowany w masowej produkcji zegarka inżyniera. Zgodnie z tą zasadą ruch 69355 należy również zastąpić nowym numerem i wykorzystać w masowej produkcji portugalskich liczników.

Trzy wydania portugalskiej edycji specjalnej „150. rocznica” mają lakierowane tarcze

    Pod względem ceny cena publiczna poprzedniego portugalskiego miernika wynosiła 56 300 RMB, a cena publiczna portugalskiego zegarka specjalnej „150. rocznicy” wyniosła 58 400 RMB. Różnica 2100 juanów zastąpiła dolną część i ruch wyprodukowany samodzielnie. Cena ta jest nadal do zaakceptowania. Tak I jest bardzo prawdopodobne, że po pełnym zmodernizowaniu portugalskiego mechanizmu zegarka jego cena się nie zmieni. Oczywiście przyjaciele, którzy są zainteresowani tą specjalną edycją portugalskiego zegarka „150. rocznica”, mogą go również sprzedać. W końcu zegarek specjalnej edycji używa również lakierowanej tarczy. Widziałem efekt prawdziwej, wielowarstwowej lakierowanej tarczy Jest porównywalny do emaliowanej tarczy.
   Dlaczego jest możliwe, że IWC zmodernizuje licznik portugalski w SIHH w przyszłym roku? W końcu trendem w ciągu ostatnich dwóch lat jest to, że wiele marek używało własnych ruchów do swoich podstawowych modeli, co sprawiło, że wielu nabywców zegarków uważa, że ​​podstawowe modele IWC nie są zbyt wartościowe. Seria portugalska jest uważana za najpopularniejszą serię zegarków męskich IWC. Jako niski próg wejściowy miernik portugalski jest bardzo dobrym modelem. Konieczna jest zmiana rdzenia tego zegarka.