Chopard Był Gospodarzem Uroczystej Kolacji „sustainable Luxury Road”

Los Angeles, czas lokalny 26 lutego 2016 r., Zostanie ogłoszona długo oczekiwana ceremonia wręczenia Oscarów Wcześniej Chopard i Eco-Age zorganizowali między nimi współpracę przy projekcie „Sustainable Luxury Road”. Prywatny obiad uroczystości. Podczas ceremonii wręczenia Oscarów, Julian Moore, Emily Blunt, Kevin Becken, Marc Rufalo, Cameron Russell, Ben Barnes, Richard De Berkeley, Aaron Paul i wiele innych celebrytów z branży rozrywkowej uczestniczyli w prywatnej kolacji prowadzonej przez pary Caroline Schaefer i Colin Firth oraz w hotelu Sunset Tower w Los Angeles. Udana współpraca „Drogi do zrównoważonego rozwoju” świętuje sukces.

   Projekt jest wieloletnią, zrównoważoną, luksusową drogą zainicjowaną przez Choparda w celu poprawy środowiska i zapewnienia identyfikowalności surowców.
Droga do zrównoważonego luksusu
   „Podróż do zrównoważonego rozwoju” to wspólny projekt Choparda Choparda i dyrektora artystycznego Eco-Age, Livii Firth, z wpływowym południowoamerykańskim rządem pozarządowym w sektorze wydobywczym Zorganizuj Sojusz na rzecz Odpowiedzialnego Górnictwa (ARM), aby nawiązać relacje charytatywne.
   W ten sposób Chopard stał się pierwszą firmą w branży luksusowych zegarków i biżuterii, która pomogła społeczności górniczej uzyskać certyfikat „uczciwego wydobycia”, zagwarantować bezpieczeństwo społeczne oraz zapewnić edukację i szkolenia, jednocześnie chroniąc ich zasoby naturalne i siedliska biologiczne.
Program Green Carpet Challenge
   „The Green Carpet Challenge” to humanitarny projekt charytatywny, w który zaangażowała się firma Eco-Age. Integruje koncepcje zrównoważonej ochrony środowiska z wysokiej klasy branżą mody, a także jest w pełni zgodny z odpowiedzialnością społeczną i etyką.