Jaeger-lecoultre Sponsoruje Tiff Wschodzące Gwiazdy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego W Toronto 2014

W ciągu ostatniej dekady Jaeger-LeCoultre, wiodąca szwajcarska marka zegarmistrzowska, nawiązała długoterminowe relacje współpracy z przemysłem filmowym. W dniach 4–14 września 2014 r. Jaeger-LeCoultre po raz pierwszy sponsoruje 39. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto. Ponadto Jaeger-LeCoultre z dumą wspiera program TIFF Rising Stars. Program ma na celu wyłonienie czterech obiecujących kanadyjskich gwiazd, które wezmą udział w serii wydarzeń publicznych i prywatnych spotkań branżowych, aby uzyskać kompleksowe zrozumienie różnych dziedzin przemysłu filmowego.
   6 sierpnia 2014 r. Na konferencji prasowej Toronto International Film Festival 2014 Tomorrow’s Star Program, która odbyła się w Toronto w Kanadzie, organizatorzy ogłosili cztery nowe gwiazdy wybrane w tym roku: Sophie Desmarais ), Julia Sarah Stone, Shannon Kook i Alexandre Landry. Podczas festiwalu przejdą intensywne szkolenia zawodowe i uczą się od obsad branżowych, takich jak międzynarodowi reżyserzy castingu, filmowcy, producenci i nadzorcy rozwoju. Podczas czterodniowej ekscytacji połączą ręce z Festiwalem Filmowym, aby reprezentować kanadyjski przemysł filmowy i nowicjusze na światowej scenie. Poprzedni zwycięzcy Star of the Day to Sarah Gadon, która wystąpiła w Maps to the Stars, Belle i nadchodzącej Young Christina The Girl King; Katie Boland; Tatiana Maslany dwukrotnie wygrała najlepszą krytykę filmową dzięki pojawieniu się serialu telewizyjnego Orphan Black Aktorka Award; Evelyne Brochu, która wystąpiła w filmach Orphan Black, Pawn Sacrifice i Megan Park.
   Cameron Bailey, dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto, powiedziała: „Nowicjusze wybrani do nagrody Tomorrow Star 2014 mają różne style, a każdy z nich zdobył wyjątkową pracę w branży. Cieszymy się, że możemy powitać ich w programie i mieć nadzieję Może pomóc im w rozwoju w Kanadzie i międzynarodowym przemyśle filmowym ”.
Sophie Desmarais

   Sophie współpracowała z wieloma kanadyjskimi reżyserami filmowymi, w tym Denis Villeneuve, Denis Coté, Xavier Dolan i Sebastian Pai Lotte (Sébastien Pilote). Sophie gra Sarę w filmie Sarah woli biegać w reżyserii Chloé Robichauda, ​​młodego biegacza, który jest zdeterminowany, aby coś zmienić na boisku i boisku. Film stał się jednym z hitów na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, zdobywając jej liczne pochwały, w tym nagrodę dla najlepszej aktorki Stowarzyszenia Krytyków Vancouver Film, nagrodę RiverRun Spark Award i umieszczając go w mediach na festiwalu filmowym Indiewire 2013 w Cannes Wybrano 10 najlepszych „dziesięciu najlepszych aktorów”. W 2004 roku zagrała w swoim pierwszym angielskim filmie i zagrała w dramacie historycznym „Head in the Clouds” z Charlize Theron i Penélope Cruz. Zobaczymy ponownie Sophie w Qu’est-ce qu’on fait ici Julie Hivon, Henri Henri po Martinie Tallbot oraz nadchodzących Gurov i Anna po Rafaëlu Ouelleta Ryc.
Julia Sarah Stone

   W 2011 roku Julia zasłynęła ze swojej roli w niezależnej kanadyjskiej produkcji „The Year Dolly Parton Was My Mom” i wygrała najlepszy występ w międzynarodowym konkursie filmów młodych artystów Los Angeles Awards. Nagroda W 2013 roku zagrała śpiącą na ulicy nastolatkę z problemami emocjonalnymi w popularnym serialu telewizyjnym „Zabijanie” na kanale telewizyjnym AMC, który został dobrze przyjęty przez publiczność. Julia wystąpiła także w filmie „Żona pastora” w kanale telewizyjnym Lifetime Movie Network, „The Haunting Hour” RL Stine w kanale telewizyjnym Hub Network i niezależnie wyprodukowała kanadyjski film „Wampir” „Vampire Dog” to doskonały występ dziewczyny domowej przeciwko presji rówieśników. Ostatnio pojawiła się w finale Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto „Wet Bum” w reżyserii Lindsay McKay. W przyszłości wystąpi także w „Every Thing will be fine” Wima Wendersa, „Vernon God Little” Wernera Herzoga i Charlie Kao „How and Why” Charliego Kaufmana.
Shannon Kook

   Shannon Cook ukończył prestiżową kanadyjską National Theatre Academy i wystąpił na scenie Factory Theatre i Citadel Theatre. Zakazany Phoenix został nominowany do nagrody Dora i rozpoczął karierę. Shannon wystąpił gościnnie w popularnym serialu CBC The Border and Being Erica, Aaron Stone Disneya XD oraz wielokrotnie nagradzanym serialu telewizyjnym HBO Durham County. Grał również w rekrutacji w przebojowym serialu Global „Rookie Blue” oraz w nominowanym do nagrody Emmy serialu „Degrassi: The Next Generation” Grałem Zane w trzy sezony. W 2013 r. Pierwszym wielkim przełomem Shannona w branży filmowej była rola drugoplanowa w kasowym filmie „The Conjuring” w reżyserii Jamesa Wana. Wystąpił także w roli głównej wraz z poprzednią zdobywczynią jutra, Carą Gee, w filmie Petera Stebbingsa „Empire of Dirt”, który znalazł się na liście głównych jednostek konkursowych międzynarodowego festiwalu filmowego w Toronto w 2013 roku. W przyszłości Shannon wystąpi w najlepiej sprzedającym się thrillerze Gillian Flynn z 2009 r. Mroczne miejsca. W obsadzie wystąpią także Chloë Grace Moretz, Charlize • Charlize Theron, Christina Hendricks, Nicholas Hoult, Corey Stoll itp.
Alexandre Landry

  Alexander studiował dramat i śpiew w National Academy of Drama w Kanadzie, a później odegrał kluczową rolę w pracach Montrealu Les Aventures de Lagardère, Chambre (s) i Tom à la ferme. Niedługo potem zagrał w popularnym serialu telewizyjnym Quebec Destinées. Zasłynął także w swoim pierwszym filmie fabularnym Gabrielle w reżyserii Louise Archambault. Jego doskonała interpretacja postaci Martina przyniosła mu uznanie i zdobył kilka międzynarodowych nagród, w tym Jean-Claude Jean Best Newcomer Award na festiwalu filmowym Dieppe w Kanadzie i Valois Magelis dla najlepszego aktora na francuskim festiwalu filmowym w Angoulême Nagroda, Nagroda dla najlepszego aktora, Festiwal Filmowy w Gijon, Hiszpania oraz Nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego, Festiwal Filmowy w Kanadzie, Stowarzyszenie Krytyków Filmowych w Vancouver. Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2014 roku Alexander zagrał w filmie „L ‚amour au temps de la guerre civile” w reżyserii Rodrigue’a Jeana.
Jaeger-LeCoultre i świat filmowy
  Ścisła współpraca Jaeger-LeCoultre z wiodącymi światowymi festiwalami filmowymi rozpoczęła się od Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Aby oddać hołd talentom twórców filmowych, Jaeger-LeCoultre ufundował nagrodę „Chwała filmowcowi” w uznaniu dla tych, którzy „wnieśli wybitny wkład w rozwój współczesnego filmu”. Filmowcy, którzy zdobyli nagrodę, to Takeshi Kitano (2007), Abbas Kiarostami (2008) i Agnès Varda (2008) Lata), Sylvester Stallone (2009), Mani Ratnam (2010), Al Pacino (2011), Sri Lanka Spike Lee (2012) i Ettore Scola (2013), pierwszy włoski filmowiec, który otrzymał tę nagrodę.
   Od 2011 roku Jaeger-LeCoultre będzie oficjalnym partnerem Szanghajskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego przez 6 kolejnych lat. Jaeger-LeCoultre co roku organizuje galową kolację i aukcję charytatywną, aby zebrać pieniądze na produkcję chińskich filmów i restaurację wielu klasycznych chińskich filmów, a także przyczynia się do uratowania długoletniej chińskiej tradycji filmowej. Praca Do tej pory Jaeger-LeCoultre sfinansował renowację „One River Spring Water Flowing East” (górna i dolna), „Osiem mil i chmur”, „Cross Street”, „Wrony i wróble”, „Piękni ludzie”, „ Dziewięć klasycznych chińskich filmów, w tym „Wanjia Lantern”, „My Life” i „Sisters on Stage”. I postanowił przywrócić klasyczne arcydzieło Wu Yusena „Prawdziwe kolory bohaterów” w 2015 r., Aby zwrócić większą uwagę na wszystkie dziedziny życia przy odtwarzaniu starych filmów.
   Od 2011 roku Jaeger-LeCoultre ma zaszczyt być oficjalnym partnerem festiwalu filmowego w Abu Zabi przez trzy kolejne lata. Festiwal filmowy został założony w 2007 roku. Dzięki ekscytującym działaniom inspiruje uwagę i miłość mieszkańców do filmów, inspiruje filmowców i promuje rozwój przemysłu filmowego na Bliskim Wschodzie. W 2012 roku Jaeger-LeCoultre został partnerem międzynarodowego festiwalu filmowego w San Sebastian w Hiszpanii.
   Jaeger-LeCoultre ogłosił w kwietniu 2013 r., Że nawiązał coroczną współpracę z Film Society of Lincoln Center w Nowym Jorku. Jest to znana organizacja filmowa non-profit w Stanach Zjednoczonych. W oparciu o tę współpracę Lincoln Center i Jaeger-LeCoultre wspólnie uruchomiły coroczny program „Reżyser filmowy”. Dwóch głównych graczy w branży filmowej odgrywa jednolitą rolę i w pełni wspiera rozwój sztuki filmowej. Każdego roku artyści będą mieli okazję tworzyć lub ulepszać nowe dzieła w Nowym Jorku, utalentowani nowicjusze będą mieli okazję uczestniczyć w kursach mistrzowskich, otrzymywać mentoring lub wymianę kulturalną oraz uczestniczyć w bogatych projektach z członkami Lincoln Center Film Association i społeczności filmowej. Brytyjska reżyserka i scenarzystka Andrea Arnold została wybrana w 2013 roku „Resident Filmmaker of the Year”, a tegorocznie uznany krytyk argentyński Lisandro Alonso otrzymał tytuł „2014” Stały filmowiec. ” Współpraca Jaeger-LeCoultre z nowojorskim Lincoln Center Film Association obejmuje także dwa z najbardziej autorytatywnych wydarzeń roku – coroczną ucztę Chaplin Award i nowojorski festiwal filmowy. Podczas 17-dniowego festiwalu filmowego zaprezentowane zostaną najbardziej udane i cieszące się największym uznaniem filmy roku.
   W 2014 r. Jaeger-LeCoultre po raz pierwszy sponsorowało 20. Festiwal Filmowy w Los Angeles w dniach 11–19 czerwca, a 14 czerwca zorganizowała „Spotkanie kobiet i liderów: uznanie dyrektorów i twórców kobiet”. Nagroda „Chwała filmowcowi” została zaprezentowana podczas imprezy Shots: A Celebration of Women Directors and Showrunners z okazji wybitnych reżyserek i twórczyń, które wywarły znaczący wpływ na rozwój filmu i kasę w Hollywood. W tym roku producentka Lisa Cholodenko była specjalną reżyserką festiwalu filmowego w Los Angeles w 2014 roku i zdobyła pierwszą nagrodę honorową dla reżysera Jaeger-LeCoultre, która wyróżnia wybitnych ludzi, którzy wprowadzają innowacje do nowoczesnego kina.