Smakuj Różne Style I Dotknij Kolekcji Panerai

Panerai, urodzony we Florencji w 1860 roku, znany jest z precyzyjnych maszyn i doskonałej jakości. Jako pierwszy wyprodukował precyzyjne instrumenty i zegarki dla włoskiej Royal Navy. Aby spełnić wymagania operacji wodnych Navy, zegarek ma charakterystyczny kształt, Głównie inspirowany morzem. Od czasu pierwszej współpracy Panerai z włoską Royal Navy, Marine Elements towarzyszy historia zegarków i powstało wiele zegarków. Panerai odzwierciedla swoją prawdziwą wartość dzięki swoim pracom zegarkowym. Przez lata marka nadal działała z entuzjazmem, doskonałą technologią i unikalnymi wzorami.
Panerai Luminor PAM 00526

 

Obejrzyj serię: Luminor 1950 series
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: tytan
Materiał paska: guma
Średnica koperty: 47 mm
Krajowa cena publiczna: 1,9 121 900
Szczegóły zegarka: zegarek California 3 Days PAM00598

Obejrzyj serię: Radiomir
Rodzaj ruchu: maszyny ręczne
Materiał koperty: 18-karatowe różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 47 mm
Krajowa cena publiczna: 184 300
Obejrzyj szczegóły: 346,300
Obejrzyj szczegóły: obudowa z 1940 r. I własna technologia ruchu P.2004. Po raz pierwszy ruch P.2004 / 10 zdobi pusta sklejka i beczka. Ogólna konstrukcja jest zarówno solidna, jak i funkcjonalna. Jest minimalistyczny i elegancki. Obudowa wykonana jest z białego złota i ma średnicę 45 mm. Cylindryczna korona jest wytłoczona wytłoczonym logo Panerai. Jeden przycisk na ósmej godzinie służy do sterowania wszystkimi funkcjami pomiaru czasu. Zegarek jest wyposażony w czarną tarczę i jest również wykończony satynowo, ale konstrukcja wyświetlacza czasu jest prostsza.Wszystkie skale czasu są oznaczone prętami i kropkami zamiast cyfr. Mechanizm ręcznego nawijania P.2004 / 10 został w całości opracowany przez Panerai Chateau Manufacture. Składa się z 317 drobnych części, 29 klejnotów, grubości 8,6 mm, trzech Mechaniczna skrzynia z wyjątkowo długą rezerwą mocy na osiem dni.
Podsumowanie: Jako marka zegarków o wojskowym rodowodzie, Panerai od wielu lat zawsze kieruje się oryginalnym wzornictwem na drodze rozwoju i innowacji, nie modyfikuje obudowy i kontynuuje dużą obudowę i unikalną koronę. Kształt mostu chroni lub potwierdza również niską kluczową i powściągliwą tradycję zegarmistrzowską.