Ultra-kompleksowy Tourbillon Glasuti Wprowadzenie

Znana na całym świecie marka luksusowych zegarków Glashütte z siedzibą w Saksonii w Niemczech dokładnie przedstawia świat i informacje o 37 strefach czasowych na przestrzeni 8,72 centymetrów sześciennych, co czyni go najlepszym wyborem podróżnika. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu rozwojowi projektanci Glashütte i mistrzowie zegarmistrzów wypuścili teraz Grande Cosmopolite Tourbillon, najbardziej wyjątkowy i wyrafinowany zegarek, jaki kiedykolwiek wyprodukowała marka.

Glashütte Globe Tourbillon
独特 Ten wyjątkowy, wykwintny i delikatny zegarek to cud. Podróżni noszący ten zegarek mogą znać porę dnia i nocy w swoim rodzinnym mieście oraz czas drugiej strefy czasowej w dowolnej z 37 stref czasowych na świecie. Idź zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub wróć na zachód przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Korzystając z funkcji wieczystego kalendarza zegarka, można rejestrować ruch podróżnego zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a także różnicę czasu między podróżą do przodu i do tyłu podczas podróży; w związku z tym wszystkie zmiany czasu i daty noszącego po przybyciu do miejsca docelowego Może być wyświetlany.
Watch Ten zegarek to także pierwszy na świecie zegarek mechaniczny, który integruje różnorodne złożone funkcje, wykorzystując unikalny latający tourbillon. Technologia ta została wynaleziona przez mistrza zegarmistrza Glashütte, Alfreda Helwiga w 1920 roku; Glashütte złożyła czterokrotnie wniosek o ochronę patentową, co czyni ją wyjątkowym dziełem sztuki. Ten zegarek jest ograniczony do 25 na całym świecie.
EGrande Cosmopolite Tourbillon jest przeznaczony dla osób podróżujących, które chcą znać czas domowy i czas docelowy podczas podróży. Czas domowy pozostaje niezmieniony jako czas odniesienia, a 24-godzinna skala dzienna i nocna jest ustawiona na godz. 6.00; czas docelowy jest wyświetlany na środku głównego pokrętła, które rejestruje czas lokalny miejsca przejazdu podczas podróży.
开始 Zaczynając korzystać z tego unikalnego zegarka, użytkownik najpierw ustawia czas domowy, a czas domowy może się zmieniać zgodnie z czasem docelowym.
Wybierając czas domowy, użytkownik wybiera i ustawia strefę czasową, w której znajduje się długi pobyt z 37 różnych stref czasowych na świecie, w tym stosując 30-minutowe odchylenie (takie jak Delhi) i 45-minutowe odchylenie (takie jak Ukra), a następnie Dostosuj do standardowego czasu lub czasu letniego. Międzynarodowa strefa czasowa jest reprezentowana przez trzyliterowy kod międzynarodowego lotniska (na przykład: FRA oznacza Frankfurt, LAX oznacza Los Angeles, a DXB oznacza Dubaj), a dwa małe okna są wyświetlane na tarczy o ósmej, jedno dla czasu standardowego, a drugie Czas letni. Użytkownik może następnie ustawić wieczny kalendarz, aby wyświetlał dzień tygodnia, datę, miesiąc i rok (w tym lata przestępne).
Podróżni mogą również zmienić czas docelowy zegarka Grande Cosmopolite Tourbillion lub śledzić inną strefę czasową. Na przykład, jeśli podróżujesz na wschód, możesz użyć korony w pozycji na drugiej godzinie, aby ustawić zgodnie z ruchem wskazówek zegara; jeśli podróżujesz na zachód, możesz ustawić koronę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Jeśli czas docelowy jest jeden dzień wcześniej lub dzień później, można odpowiednio dostosować pięć wyświetlaczy wiecznego kalendarza. Dokładność tego zegarka można regulować nawet od 1 marca do 29 lutego lub 28 lutego bez dodatkowej ręcznej regulacji. Ten ręcznie wykonany zegarek łączy w sobie wiele złożonych funkcji, a jego niezwykłe i perfekcyjne kunszt jest naprawdę niesamowity i można go nazwać wiodącym na świecie zegarkiem mechanicznym.
Duża tarcza ze złota 18K ozdobiona jest srebrną teksturą, a tarcza ozdobiona jest czarnymi cyframi rzymskimi wokół tarczy. Wyświetlacz czasu domowego (zegar 24-godzinny) znajduje się w pozycji o godzinie 6. Wraz z wyświetlaniem czasu docelowego odzwierciedla artystyczny temperament zegarmistrza: tourbillon z minutami lotu jest bardzo szanowany i bardzo szanowany przez Glashütte. Mistrz zegarmistrz Alfred Helwig wynalazł go w 1920 roku. Tylna część koperty z platyny 48 mm wykonana jest z antyrefleksyjnego szkła szafirowego, które wyraźnie pokazuje wyjątkowy ręczny ruch nawijania. Ręczny mechanizm nawijania Glashütte 89-01 składa się z ponad 500 części. Dolna szyna jest ozdobiona klasycznymi nitkami Glashütte, a złoty rękaw jest również gwintowany, z uzwojeniami i 72-godzinnym wskaźnikiem rezerwy mocy. Z tyłu walizki znajduje się platynowa okładka z wytłoczonymi mapami stref czasowych 37. Każda strefa czasowa oznaczona jest trzema angielskimi literami międzynarodowego kodu lotniska. Ponadto ten niezwykły zegarek jest wyposażony w czarny pasek ze skóry aligatora i platynowe składane zapięcie.
Aby zademonstrować doskonałość technologii zegarmistrzowskiej Glashütte, zegarek ten jest również wyposażony w wykwintne pudełko wykonane z dębu, co odzwierciedla niezwykłą złożoność tego zegarka. Mapa pokryta jest kulistą skorupą ze stali nierdzewnej, z boku wyświetlana jest mapa przypominająca starożytne przygody świata. Gdy ten niezwykły i wyjątkowy zegarek zostanie umieszczony na środku pudełka, stale działająca maszyna może utrzymywać zegarek w stanie zwijania przez cały czas.
顾客 Jeśli klienci chcą zmienić ustawienie strefy czasowej, nie będzie to problemem dla zegarmistrzów i inżynierów Glashütte. Marka chętnie zmieni pierścień miasta, aby zapewnić lepszą obsługę klientów. Glashütte z dumą oferuje spersonalizowaną usługę oglądania właścicieli, umożliwiając podróżnym wygrawerowanie na ringu miasta ich nazwiskami rodzinnymi oraz w postaci międzynarodowych kodów lotniskowych.